Nervozohet Serena Williams (video)

0
SHPËRNDAJE

Serena Williams tërbohet me veten e vet dhe abuzon keqaz me raketën e tenisit duke e përplasur disa herë në tokë, e më pas e flak tej duke goditur lehtë edhe një kameraman. E gjithë kjo ndodhi gjatë turneut të madh të Wimbledon ndërsa mësohet se Federata Ndërkombëtare e Tenisit nuk e ka falur këtë veprim duke e gjobitur Serenën me $10,000.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.