Nëse kualifikohet Kukësi përballet me fituesen e çiftit Legia Varshavë – Botoşani

0
SHPËRNDAJE

11709979_972781269455766_7956896672708280390_oU hodh edhe shorti i Ligës së Europës nga UEFA që në rast kualifikimi i ka vënë nënkampionët dhe njëkohësisht finalistët e kupës së Shqipërisë, Kukësin përballë fitueses së çiftit Legia Varshavë (Poloni) – Botoşani (Rumani). Ndeshja e parë mes tyre është fituar 1-0 nga ekipi polak.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.