Nëse nuk shkon në stadium ja ku i sheh dy ndeshjet e play off-it

0
SHPËRNDAJE

Sot dy ekipet Shqipetare luajnë ndeshjen e kthimitë të play off te europa league .

Skenderbeu i ka shancetë reale për te shkuar në fazen e grupeve,te europa league , pas atij barazimi 1-1 ne Zagrebë.

Kjo ndeshje nuk eshte per tu humbur , nese ti nuk ke nje biletë per ne “ElbasanArena” mund ta shohesh live ne “Supersport”2 Ora 20:00Sot dy ekipet Shqipetare luajnë ndeshjen e kthimitë të play off te europa league .

Skenderbeu i ka shancetë reale për te shkuar në fazen e grupeve,te europa league , pas atij barazimi 1-1 ne Zagrebë.

Kjo ndeshje nuk eshte per tu humbur , nese ti nuk ke nje biletë per ne “ElbasanArena” mund ta shohesh live ne “Supersport”2 .

Shekndija i ka shancetë zero pas asaj humbje 6-0 ne SanSiro, duke ditur fuqin e dhe emrin e Milanit kjo ndeshje do je të serishtë e bukur per tu shikuar pasi te dyja ekipet do kerkojne te shenojnë serishte gola.
Shkendija-Milan mund ta shikosh live ne “Supersport”3 nese nuk je në stadiumë.

Shekndija i ka shancetë zero pas asaj humbje 6-0 ne SanSiro, duke ditur fuqin e dhe emrin e Milanit kjo ndeshje do je të serishtë e bukur per tu shikuar pasi te dyja ekipet do kerkojne te shenojnë serishte gola.
Shkendija-Milan mund ta shikosh live ne “Supersport”3 ne oren 20:45 nese nuk je në stadiumë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.