Nexhipi, takim në Tiranë me drejtuesit e kuq?!

0
SHPËRNDAJE

Nderim Nexhipi ka qenë ditën e sotme në Tiranë, ku është takuar me dy nga zëdhënësit për shtyp të Partizanit, Ildi Dajlani dhe Olsi Ranxhi.

Mesfushori, për momentin është një lojtar i lirë, pasi u largua nga Shkëndija e Tetovës, ku më pas u fol, se ka oferta nga Vllaznia, Korabi dhe Shkupi, por të gjitha këto mbeten “ëndrra në sirtar”.

Nexhipi, sot ka konsumuar një kafe me dy punonjës së zyrës së shtypit të demave të kuq, por mbetet e hapur mundësia që 32-vjeçari, të firmosë me të kuqtë e kryeqytetit, pasi akoma “dashurohet” nga tifozët, dhe në veçanti nga grupimi “Ultras Guerrils”. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.