Neymar vendos të ardhmen

0
SHPËRNDAJE

neymar-barcelona-celebration_3492803
Neymar

E konfirmon vetë presidenti i klubit, Josep Maria Bartomeu, që Neymar do të rinovojë edhe për pesë vite të tjera te Barcelona, pra deri më qershor 2021. Firma do të vihet në ditët në vazhdim por ajo që ka rëndësi është se braziliani është i lumtur dhe plotësisht i bindur për të vazhduar te kampionët spanjollë. Pas Neymar priten edhe rinovimet e Lionel Messit dhe Javier Mascheranos.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.