Nga Anglia ofertë e çmendur Bajernit për Thomas Mueller

0
SHPËRNDAJE

thomasa_muller
Thomas Mueller

Mediat gjermane me në krye “Sport Bild” raportojnë se Manchester United është i gatshëm të ofrojë jo pak por 85 milionë euro për të bërë të vetin kampionin e Botës, Thomas Mueller. Jo më shumë se para dy javëve trajneri i bavarezëve, Pep Guardiola shprehej i sigurtë se Mueller dhe Goetze nuk lëvizin nga Bajern. Po tani?

S'KA KOMENTE

Comments are closed.