Nga Belgjika, te Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

gavazajEnis Gavazaj do të jetë lojtari i Skënderbeut për sezonin e ardhshëm, e lajmi vjen nga Kosova, ku “GazetaOlle.com” bën të ditur se është arritur marrëveshja me 21-vjeçarin.

Mesfushori ka qenë pjesë e Gent në Belgjikë, por sezonin e fundit ishte i huazuar te Roeselare.

Tashmë mesfushori që ka luajtur me Shpresat dhe Shqipërinë U19, do të provojë një eksperiencë të re në Kategorinë Superiore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.