Nga emigrant në Hungari, në trajner futbolli në Spanjë

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Emigranti që u bë i famshëm pasi u pengua nga gazetarja hungareze duke kaluar kufirin në mënyrë ilegale, tashmë nuk do të jetë më i detyruar të udhëtojë ilegalisht nëpër vende të tjera. Pasi u mësua identiteti i ti, dhe fakti që ai ishte një trajner futbolli në Siri, ka sjellë edhe një lajm të mirë për të. Menjëherë ka qënë ekipi spanjoll i Getafes që pasi ka mësuar këtë dramë të tij i ka ofruar një vend në skuadër si trajner në stafin teknik. Kështu që pas një të keqe vjen gjithmon një e mirë, dhe pikërisht kjo gjë i ka ndodhur edhe Osama Mohanad që tashmë është stabilizuar në Spanjë.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.