Nga Laci tek Tirana ,prezantohet Celhaka

0
SHPËRNDAJE

Tirana ka prezantuar pak minuta më parë mesfushorin Kavajas Alked Celhaka që sezonin e shkuar ishte pjes e Lacit.

Fjalët e para të Celhakës si lojtari i Tiranës/ Alked Çelhaka

Celhaka:Jam i lumtur qe jam pjese e klubit me te madh ne Shqiperi. Kam ardhur ketu te tregoj vlerat e mia. Falenderoj stafin dhe presidentin per besimin dhe mbeshtetjen. Do bej maksimumin qe te mos i zhgenjej. Falenderoj cunat e ekipit per mikpritjen. Ndihem shume mire dhe eshte fat per ne lojtaret e rinj qe kemi ne skuader futbolliste me eksperience si Lika dhe Karabeci. Ta cojme Tironen aty ku i ka hije”, ka deklaruar Celhaka per faqen zyrtare te KF Tiranes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.