Nga Lushnja në Elbasan, Nora ka një dedikim special

0
SHPËRNDAJE

Arlind Nora, gjirokastriti që ka luajtur me disa skuadra në vend, prej pak vitesh e ka lënë futbollin e luajtur dhe momentalisht po ndjek kurset për t’u bërë trajner.

Ish-sulmuesi ka bërë një postim në llogarinë e tij në “Facebook”, teksa shpreh gëzimin e tij për rikthimin e Lushnjes në Superiore, si dhe hidhërimin e tij për rënien e Elbasanit në Kategorinë e Dytë.

Nuk mbeten jashtë “sitës” së tij edhe arbitrat, që sipas ish-sulmuesit kanë marrë në dorë fatet e kampionatit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.