Nga Partizani tek Dinamo / Sot e fton dhe Alban Bushi

0
SHPËRNDAJE

Elis Doksani eshte i larguari i radhes nga Akademia e Partizanit.

Doksani ka vendosur te vazhdoj karrieren tek Dinamo ne kategorin e pare .

Diten e sotme Doksani ka mare dhe ftes nga kombetaria u21 qe drejtohet nga Alban Bushi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.