Nga Partizani tek Lushnja ,zyrtarizohet ish mbrojtesi i shpresave

0
SHPËRNDAJE

Kristi Marku nuk do të jetë më pjes e Partizanit per sezonin e ri.

Mbrojtesi Durrsak ka vendosur të transferohet tek Lushnja për sezonin e ri ku do të kete më shumë hapsira për të luajtur .

Marku më parë në superligë ka luajtur me Teuten , Flamurtarin e së fundemi Partizanin, me parë ka luajtur dhe me shpresat e Shqipëris.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.