Nga Sopoti tek Tirana

0
SHPËRNDAJE

Alvaro Bishaj prit te jete firma e radhes per bardh e blutë, qendermbrojtesi eshte venë diten e djeshme në urdherat e trajnerit Ze Maria .

Bishaj vjen nga Sopoti ku me pare ka luajtur me Korabin, Tomorrin e Flamurtarin ku ka dalur si lojtar.

Bishaj ishte dhe objektivi i Liris se Prizrenit por palet nuk gjeten gjuhen e përbashket.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.