Nga Tirana ne Kosove “çudit” ish mbrojtesi bardh e blu

0
SHPËRNDAJE

David Domgjoni i largua pak dite me pare nga Tirana me preteksin se do të vazhdonte karrieren ne Zvicer , por ka bere nje zjedhje qe i ka “cuditur” te gjithe pasi eshte transferuar tek Liria e Prizrenit qe drejtohet nga Bledi Shkembi.

Domgjoni ishte prej tre vishtesh pjes e Tiranes , ku luajti dhe nje sezone i huazur tek Kastrioti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.