Nga Tirana, te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

Ilir Avdyli
Ilir Avdyli

Ilir Avdyli, portieri që ishte pjesë e Tiranës në 6 muajt e fundit, pritet të mbërrijë në Shkodër për t’u provuar te Vllaznia.

Avdyli ishte portieri i dytë të 24-herë kampionët e vendit, dhe sa duket dëshiron të mbesë në Superiore.

Sipas “Panorama Sport”, veç Avdylit, në provë te Vllaznia do të shkojnë edhe tre portierë të tjerë, që do kërkojnë të bindin stafin teknik.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.