Ngjarje e rëndë për Kabashin e Barcelonës

0
SHPËRNDAJE

Emri i Labinot Kabashit u lakua shumë kohët e fundit për arsye se u grumbullua nga trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki pavarësisht moshës së tij tejet të njomë por kësaj radhe, ai është përsëri në qendër të vëmendjes.

Për fatin e keq, lojtari talent i Barcelones ka pësuar një dëmtim tepër të rëndë që e lë jashtë fushës së blertë për gjithë sezonin. Por ajo që tërheq vëmendjen është se shokët e skuadrës së Barcelonës (Juvenil B) kanë mbështetur dhe uruar shërimin e shqiptarit duke veshur fanellat me emrin e “Labit”.

Gjest i bukur dhe për tu përshendetur ndërkohë edhe ne si portal i urojmë shërim sa më të shpejtë lojtarit shqiptar.

15000245_1303271006390745_6462806563633251277_o 15000615_1303271159724063_863849987693660252_o

S'KA KOMENTE

Comments are closed.