Ngjeshet kreu në Ligue 1 (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

Fitorja e PSG ndaj Nantes 2-0 bashkë me fitoren e një dite më parë nga Monaco 0-3 në fushën e Lorient kanë bërë që kryesimin ta ndajnë tre skuadra me nga 29 pikë, të dy të lartpërmendurat si dhe supriza Nancy që ka një ndeshje më pak. Di Maria dhe Jesse ishin autorët që i dhanë fitoren e mundimshme parizienëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.