Nica: “Mungesat na diktuan rezultatin”

0
SHPËRNDAJE

Stavri Nica
Stavri Nica
Stavri Nica/ “Laci u mund sepse munguan pesë lojtarë formacioni dhe e dyta ne nuk kemi lojtarë rezervë, që nuk kanë as përvojë dhe as nivel sepse lojtarët e rinj kur i jepet mundësia duhet të sakrifikojnë shumë. Megjithatë ky është menaxhimi jo i mirë i situatës sepse shprehja e famshme është duhen lojtarë dhe kohë që të bësh një skuadër”, u shpreh Nica për mikrofonat e SuperSport

S'KA KOMENTE

Comments are closed.