Nica:Morëm ate qe merituam

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Lacit Stavri Nica flet për “supersport” pas fitores me Partizanin

Nica:Po të punosh e të stervitesh serjozishte , kualitet spo vijnë ende tek ne passi kemi demtime , si pershembull Qaqi në qender te mbrojtjes është i demtuar .
Kampionati është i gjatë , djemte luajten mire i shërbyen garës dhe morën ate qe meritonin .

Mentaliteti imë është të bëj se një skuader agresive , me mentalitet loje .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.