Nice përsëri në krye

0
SHPËRNDAJE

Shumëkush e mendoi se emrat e mëdhenj si PSG dhe Monaco do të mbajnë kryesimin dhe Nice do të nisë zbritjen por nuk menduan kështu autori i golit të fitores ndaj Saint Etienne, Valentin Eysseric dhe trajneri Lucien Favre që po i drejton me shumë sukses. Tani ekipi i Nice shhkoi në 31 pike, dy më shume se ndjekësit PSG dhe Monaco.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.