Nigeriani “arratiset” nga Tirana!

0
SHPËRNDAJE

13782154_1729209537335161_4510416147534326129_nSkuadra e Tiranës kishte siguruar shërbimet e nigerianit Emeka Emerun. Por duket se lojtari e ka parë të arsyeshme t’ja mbath nga kampi i bardhebluve në serbi. Tashmë bardheblutë hidhen në sulm për një tjetër sulmues. Ndërkohë që emri i Arsen Hajdarit, shkodrani i aktivizuar në Kategorinë e Parë me Besëlidhjes, por përflitet shumë tek skuadra e Ilir Dajës. Sipas Panora Sport ai është përshëndetur me shokët e skuadrës dhe është larguar përfundimisht nga Hoteli në Zlatibor.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.