Nika, nesër nën urdhrat e Dajës

0
SHPËRNDAJE

Ansi Nika duke firmosur kontratën me Kukësin
Ansi Nika duke firmosur kontratën me Kukësin
Ansi Nika ka arritur akordin me Tiranen dhe nese pritet te dale ne stervitje me bardheblute.

Shkodrani pritet edhe te firmose kontraten e re qe te zyrtarizohet pjesen e Tiranes.

Sezonin shkuar ai ishte pjese e Kukesit, ndersa me pare ka luajtur edhe per Vllaznine e Teuten.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.