Nikopolidis: “Lamë 2 pikë. Shqipëria ka ekip të mirë”

0
SHPËRNDAJE

Trajneri grek para mediave
Trajneri grek para mediave

Nikopolidis/ “Në këtë ndeshje erdhëm për të fituar. Krijuam raste për t’a fituar. Ishim më të mirët por fatkeqsisht nuk arritëm të shënonim. Ishim ne ata që lamë 2 pikë në këtë ndeshje. Shqipëria ka një ekip të mirë dhe më pëlqen, por smund të flas për lojtarë në veçanti. Nuk kemi asnje problem me fëmijët shqiptarë që luajnë në Greqi. Përkundrazi ata janë shumë të mirë dhe ne i përkrahim. Ne gjithashtu kemi ekip shumë të mirë. Nuk kam yje në ekip, por një skuadër që luan në grup. Ne grupin tonë eliminator të gjitha skuadrat janë të rrezikshme dhe të forta që mund të marrin vendin e dytë.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.