Nimani ndjek shokët

0
SHPËRNDAJE

Valdano Nimani
Valdano Nimani

Korabi ka arritur akordin me një tjetër lojtarë, dhe ai është shkodrani Valdano Nimani që i bashkohet “kolonisë laçiane” te dibranët bëjnë me dije burime të minuta90.com.

Shkodrani pritet të  firmosë të hënën dhe të dalë në stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.