Nis “Sexy Soccer 2016”, kampionati i modeleve lakuriq (foto)

0
SHPËRNDAJE

Kur e gjithë vëmendja e futbolldashësve është e përqendruar në Euro 2016, Berlini kërkon të zhvendos atë me një mënyrë të veçantë futbolli.

“Sexy Soccer” është një event që ka nisur që prej vitit 2006 dhe zhvillohet çdo vit. Ekipet janë të formuara nga modele me uniforma të pikturuara në trup.

Futbolli është sporti më i bukur në botë, por teksa ndërthuret edhe me hiret e këtyre bukurosheve sigurisht që vëmendja bëhet edhe më e madhe/ Top Channel

1466494593_berlin1 1466494619_berlin2 1466494625_berlin3 1466494630_berlin4 1466494636_berlin5 1466494644_berlin6 1466494653_berlin7 1466494670_berlin9 1466494677_berlin10

S'KA KOMENTE

Comments are closed.