Nisin provën dy në Vlorë

0
SHPËRNDAJE

13652324_10154177754432254_1562368225_nSkuadra e Flamurtarit vazhdon stërvitjen në ritme intensive nën kujdesin e përhershëm të trajnerit Gugash Magani dhe stafit të tij. Sot në skuadër ka mbërritur edhe Danijel Dezmar dhe Bruno Lipi. 13652378_10154177754372254_1158000503_nFlamurDemzar sic kemi bërë të ditur, ka qenë pjesë e skuadrës së Krka në Slloveni. Ndërkohë që Lipi ka pasur një eksperienc të shkurtër tek Bylisi pas janarit. Dy lojtarët do të monitorhen nga trajneri Magani në vazhdim./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.