Një Berishë për Apoloninë

0
SHPËRNDAJE

14068086_1167622666627697_1518569331767038080_n
Muhamed Berisha

Mesfushori 17 vjecar nga Kosova, Muhamed Berisha është prezantuar te Apolonia e Fierit. Lojtari që shihet si talent ka luajtur në Kosove te Liria e Prizrenit dhe KF Ballkani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.