Një francez në “orbitën” e Tiranës

0
SHPËRNDAJE


mbellaBurime të minuta90.com pohojnë se bardheblutë kanë zhvilluar bisedime me mesfushorin Emmanuel Mbella, por problem mbetet kontrata me klubin mallakastriot që e mban të lidhur atë, të paktën edhe për një sezon në Ballsh.

Por, gjithsesi, çdo gjë pritet të bëhet e qartë në ditët në vijim. Mbella erdhi në merkaton e verës te Bylisi, duke zhvilluar 28 ndeshje dhe shënuar 2 gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.