Një humbje e madhe familjare për Erik Flores

0
SHPËRNDAJE

erik flores

Klubi I Kukësit konfirmon lajmin e ndarjes nga jeta të nënës së mefushorit të tyre, brazilianit Erik Flores. Flores tani gjendet me skuadrën pasi sipas burimeve të klubit nëna e tij I ka kërkuar të vazhojë jetën e tij profesionale të qendrojë I fortë në fushë. Përvec familjarëve të tjerë të tij, ekipit, ngushëllime shprehin dhe shumë tifozë.

Stafi I minuta90 I shpreh ngushëllime për humbjen e nënës, brazilianit Flores!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.