Një incident i çuditsëhm në takimin Barcelona – Espanyol

0
SHPËRNDAJE

Rikthehet për pak Suarezi i vjetër

Një incident i çuditsëhm ndodhi në takimin Barcelona – Espanyol.

Të dielën në derbin katalan në mes të Barcelonës dhe Espanyolit, fitimtare doli skuadra e Luis Enriques me rezultatin e thellë 5-0.

Mirëpo, gjatë ndeshjes televizionet në Spanjë kanë kapur një moment të turpshëm, ku portieri i Espanyolit shqelmoi sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez.

Suarez dukej i inatosur me këtë veprim të portierit, dhe më pas e rrëzoi atë në tokë duke i kapur këmbët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.