Një lajm i mirë për Simeonen në prag të sfidës me Bayern Munchen

0
SHPËRNDAJE

godin

Trajneri i “Los Colchoneros”, Diego Simeone, do ta ketë në dispozicion mbrojtësin Diego Godin për ndeshjen e kthimit kundër Bajernit të Munihut në “Alianz Arena”.

Mbrojtësi uruguaian ka punuar shumë mirë gjatë ditëve të kaluara dhe e ka mënjanuar lëndimin e nyjës së këmbës, shkruan “AS”.
Bayern-Atletico luhet të martën në orën 20:45.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.