Një lajm i trishtë për tifozët e Brazilit

0
SHPËRNDAJE

imageNjë lajm i trishtë për të gjithë tifozët e futbollit. Është ndarë nga jeta në moshën 60-vjeçare pas një beteje të gjatë ke kancerin, Clovis Acosta Fernandez, tifozi i njohur brazilian që ka ndjekur me shumë pasion Kombëtaren e tij në evenimentet e mëdha. Nga të gjithë do të mbahet mend për pamjen e tij prej plaku të urtë dhe kopjen e Kupës së Botës në duar dhe që nuk e la pasionin e tij pas, pavarësisht sëmundjes së rëndë!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.