Një malazez në provë, suedezi nuk bind

0
SHPËRNDAJE

niklas udenasNiklas Udenas e ka përfunduar provën te Vllaznia duke mos i bindur kuqeblutë me aftësitë e tij.

Kështu portieri suedez largohet dhe për momentin në provë është mbrojtësi i majtë Danjel Zindoviç, që ka qenë pjesë e Grbajl shkruan Sport Ekspres.

Ndërkohë në fundjavë ekipi i Cungut do të ndeshet ne Tuz në një miqësore me skuadrën e Deçiç.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.