Një mbrojtës italian për Partizanin

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/</strong Partizani vazhdon të jetë aktiv në merkato. Pas eleminimit nga Europa League, të kuqtë janë vënë në kërkim të dia lojtarëve të tjerë. Tashmë pritet që në ekip të afrohet edhe një tjetër mbrojtës, pas afrimin te Bicit dhe Kalarit. Brënda kësaj jave pritet që në ekip të mbërrijë një mbrojtës italian, i cili do të jetë në provë. Emri i tij nuk bëhet publik, por mësohet se ai vjen nga Verona.
image
Klubi i kuq ka dhënë miratimin për këtë gjë, dhe ai pritet që të mbërrijë brënda javës për t’u vëzhguar nga stafi teknik. Ai aktivizohet si mbrojtës i majtë, dhe është një nga kërkesat që të kuqtë kanë për të blinduar repartin e mbrojtjes. Stafi teknik tashmë është vënë në kërkim të elementëve të huaj, ashtu siç është edhe mbrojtësi italian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.