Një “mysafir” special vëzhgon shpresat

0
SHPËRNDAJE

Në foto De Biasi, Duka dhe Laze
Në foto De Biasi, Duka dhe Laze

Kombëtarja/ Nuk kishte se si të mungonte edhe Gianni De Biasi në ndeshjen mes shpresave tona kuqezi dhe Greqi U21. Numri një i pankinës kuqezi është i pranishëm në “Elbasan Arena” për të ndjekur nga afër ekipin e Jupit, ku si startues do të luajë edhe lojtari që ai ka në listë, Milot Rashica. I shoqëruar nga presidenti i FSHF, Armand Duka dhe presidentini KF. Elbasanit, Arben Laze, trajneri italo-shqiptar ka zbritur pak minuta para ndeshjes në fushë dhe tani ndodhet në tribunën kryesore të stadiumit ku do të ndjekë edhe ndeshjen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.