Një portier maqedonas te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

daniel bozinovskiVllaznia vijon të mbetet në kërkim të një portieri, dhe ditën e djeshme ka mbërritur në Shkodër maqedonasi Daniel Bozhinovski.

Portieri 27-vjeçar ka qenë titullar te Rabotniçki në sezonin e fundit deri në muajin mars, ndërsa tani do të bindë Vllazninë për t’i dhënë mundësinë të mbrojë katërkëndëshin e tyre.

Bozhinevski do të vëzhgohet nga stafi teknik që do të japë vlerësimin për të.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.