Një serb për sulmin e Tiranës

0
SHPËRNDAJE

rajkovicTirana është në kërkim të një sulmuesi, dhe sot i ka mbërritu serbi Marko Rajkoviç, ish-sulmuesi i Apolonisë në dy sezonet e fundit.

23-vjeçari serb do të testohet në miqësoren me OFK Beograd që do të zhvillohet nesër.

Me Apoloninë në sezonin e fundit, Rajkoviç ka arritur të shënojë 12 gola, dhe tashmë kërkon të luajë sërish në Superiore, pasi më parë ka provuar të luajë në këto nivele edhe me fierakët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.