Një skuadër e Seria A-së ofertë De Biazit

0
SHPËRNDAJE


Trajneri i kombëtares sonë Gianni De Biasi përfundon sërish në listën e Cagliarit.

Humbja e djeshme 2-0 ndaj Empolit ka lëkundur seriozisht pozitat e teknikut aktual, Masimo Rastelli.
Presidenti Xhulini ka marrë pak kohë për të vendosur, më mediat përtej Adriatikut kanë nisur të shfaqen emrat më të mundshëm për t’u ulur në krye të stolit kuqeblu.

Sipas “Calciomercato.com”, De Biazi është kandidati më i fortë, ndërsa emrat e tjerë që qarkullojnë janë edhe Edi Reja, Françesko Guidolin, Alberto Malezani, Domeniko Mandorlini dhe Andrea Stramaconi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.