Një tatuazh për ekipin

0
SHPËRNDAJE

riise

Pas tifozëve edhe lojtarët po shprehin dashurinë për klubin.

John Arne Riise ka treguar se sa shumë e do ish skuadrën e tij Liverpool.

Legjenda e Liverpoolit, John Arne Riise ende është i dashuruar me ish skuadrën e tij dhe këtë e tregon shumë qartë.

Aii ka dedikuar një tatuazh  të bërë në këmbën e tij, e në të cilën është e shkruar moto e skuadrës, ‘You’ll never Walk Alone’ ose në shqip “Ju nuk do të jeni kurrë vetëm”.

“Krenar të ju tregoj taton time të re. Një veti e një klubi dhe tifozëve të jashtëzakonshëm. Jam shumë i lumtur dhe shpresoj se do të kuptoni se sa shumë kanë vlejtur përkrahja e juaj në ato shtatë vite për mua”, shkruan Riise në Instagram

S'KA KOMENTE

Comments are closed.