Një tjetër në provë drejt Vlorës

0
SHPËRNDAJE

 

z19620603Q,Toni-Markic

Ndërkohë që pista e mbrojtësit të djathtë nga Kosova që luante në Gjermani është mbyllur, lojtari që ende mbetet një enigmë për emrin e tij, ka kërkuar një shifër tepër të lartë financiare.

Ndërsa Toni Markic, është qendërmbrojtësi që do të provohet në rradhët e Flamurtarit. Ai është 25 vjec dhe 1.90 cm i gjatë. Vec kampionatit boshnjak, ai është aktivizuar edhe së fundmi në Poloni në Kategorinë e Dytë, në rradhët e WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ. Minuta90.com ka zbuluar ekskluzivisht emrin e tij.

Video

S'KA KOMENTE

Comments are closed.