Një Trapp për Paris SG

0
SHPËRNDAJE

trappParis SG ka zyrtarizuar afrimin e portierit Kevin Trapp nga Eintraht Frankfurt për 10 milionë euro. Gjermani, i konsideruar si një nga më të talentuarit për rolin e tij, ka firmosur një kontratë 5-vjeçare dhe do të prezantohet javës tjetër para mediave. Pritet që të jetë një konkurent më shumë për portën e kampionëve francezë, bashkë me Sirigu e Douchez. Ndërkohë menjëherë ka udhëtuar në Austri, aty ku i është bashkuar skuadrës në fazën përgatitore që po zhvillon aty. Sot, gjtihashtu ai ka festuar edhe 25-vjetorin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.