Një Wimbledon kaq seksi

0
SHPËRNDAJE

Në Angli vazhdon të zhvillohet turneu i madh i Wimbledon për tenisin e femrave dhe meshkujve e përvec rezultateve dhe paraqitjes në lojë, po bien në sy edhe sportistet e bukura të cilat po tërheqin vëmendje të madhe nga kamerat. Ja disa prej fotove të për-zgjedhura (marre nga Tema).

1-36 2-33 3-32 4-31 5-30 6-27 7-25 8-22 9-21 10-19

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.