Njihuni me 10 përforcimet që kërkon Mourinho tek Manchester United

0
SHPËRNDAJE

mourinho

Jose Mourinho ende nuk është konfirmua në krye të Manchester Unitedit. Por, portugezi ka nisur t’i bëjë planet për ekipin nga Old Traffrod.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, strategu portugez ka kërkuar 10 lojtarë për ta përforcuar ekipin anglez.

Lista e Mourinhos kryesohet nga Edinson Cavani, Harry Kane, Raphael Varane dhe Antoine Griezman.

Të tjerë emra që gjenden në listën e Mourinhos janë edhe: Wesly Snieder, Ruben Neves, John Stones, Seamus Coleman, Loic Remy dhe Matt Miazga

S'KA KOMENTE

Comments are closed.