Njihuni me arbitren më seksi të futbollit italian (foto)

0
SHPËRNDAJE

Ajo quhet Elena Tambini dhe nuk është më shumë se 26 vjece. Por ajo ka rrëmbyer vëmendjen e gjithë Italisë dhe futbollit të këtij vendi prej pamjes së saj të nxehtë por edhe për faktin se është arbitre e certifikuar nga Federata Italiane (FIGC).

0013410366 0013410456 IMAGEN-16384549-2 IMAGEN-16384551-2 IMAGEN-16384554-2 IMAGEN-16384555-2 IMAGEN-16384559-2 (1) IMAGEN-16384562-2 lg-13655_635784798744800909o)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.