Njihuni me brazilianin që vjen te Korabi

0
SHPËRNDAJE

Leonardo Silva Lelis, ky është lojtari që pritet të zbresë nën urdhrat e trajnerit Mërgjyshi sot bëjnë me dije burime të minuta90.com.

Lelis, 22-vjeçar brazilian, luan si mbrojtës qendre, dhe më parë ka luajtur në Hungari me Videoton U20 si dhe në SHBA me Chikago Fire.

Së fundmi është aktivizuar me Paulista në Brazil, dhe tani do të jetë në provë te Korabi për të bindur stafin teknik për t’i bërë një vend në ekip.leo lelis

S'KA KOMENTE

Comments are closed.