Njihuni me Jessica Rose, modelja që çmendet për shqiptarët e Arsenalit

0
SHPËRNDAJE

Arsenali në këtë edicion e kërkon me mish e me shpirt titullin e kampionit në Premierligën Angleze.
Por Arsenal e ka një modele që është tifozë speciale e klubit londinez.

Modelja Jessica Rose, ka shprehur haptazi simpatinë për dy shqiptarët që këtë edicion u transferuan në Arsenal, Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin.

Madje, mediat angleze spekulojnë se ajo pa hezitim do të takohej me dy futbollistët shqiptarë, edhe pse të dy thonë se janë në një lidhje serioze.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.