Njihuni me sulmuesin e ri të Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Petru Leuca është 26 vjec nga Moldavia dhe së fundmi është aktivizuar tek skuadra e Dacia. Ai është i gjatë 1.91 cm dhe sipas “Panoram Sport” është në planet e Skënderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.