Njihuni me të dashurën modele të italianit Graziano Pelle (foto)

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Kombëtares italiane dhe i Southampton në Premier League, Graziano Pelle, ka shije të admirueshme teksa i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes hungareze Victoria Varga. Fotot e saj flasin vetë:

968full-viktoria-varga1448678754 b635eb51-95ea-4a69-8035-644781bec86e BRfyYxQCIAAJLe7

Fashion. Portraits. Viktoria Varga for Citizens of the world.  Photographed by Dominic Loneragan. Citizens of the World. Photographed on the 31 October 2014

f7304567539dbc02eadfe7f223313453 viktoria-varga-1 viktoria_-_Copy_2165793a

Fashion. Portraits. Viktoria Varga for Citizens of the world.  Photographed by Dominic Loneragan. Citizens of the World. Photographed on the 31 October 2014

PIX_3619

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.