Noel Gallagher: Ibra është një idiot

0
SHPËRNDAJE

imageLigue 1/ Ibrahimoviç është një idiot dreqi, nuk jam fans i tij.” Ky është sulmi i rradhës që vjen në drejtim të suedezit, por jo nga ndonjë koleg i tij futbollist. Këte rradhë është kantautori britanik Noel Gallagher, i cili ka kritikuar ëndrrën e Milanit në këte merkato: “Është thjesht një top shum i fryrë si vëllai im Liam. Dinë vetëm të flasin dhe nuk bëjnë asgjë. Kanë mbushur trupar e tyre me tatuazhë falsë, dhe mendojnë se janë shumë të zgjuar.”- u shpreh britaniku.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.