Nuk bind Dezmar, në dyshim edhe Markic

0
SHPËRNDAJE

markic flamurtariFlamurtari duket se nuk ka plotësuar ende repartin e prapavijës. Danijel Dezmar, slloveni që kishte mbërritur për tu parë nga stafi teknik nuk ka bindur dhe është larguar. 13652324_10154177754432254_1562368225_nNdërkohë që edhe afrimi tjetër, qendërmbrojtësi Toni Markic, nuk ka bindur akoma, por ndaj tij do të jepet edhe një tjetër shans. Gjithsesi, fillimisht mbetet në dyshim firma e tij me vlonjatët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.